Manage comments on own content (1.0.0-beta1) - en to eu translation catalogue (26 entries)

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Content
eu: Edukia

en: Author
eu: Egilea

en: Subject
eu: Gaia

en: more
eu: gehiago

en: Comments
eu: Iruzkinak

en: Action
eu: Ekintza

en: Reset
eu: Garbitu

en: Name
eu: Izena

en: Updated
eu: Eguneratuta

en: All
eu: Guztiak

en: Published
eu: Argitaratua

en: Desc
eu: Beheraka

en: ‹ previous
eu: ‹ aurrekoa

en: next ›
eu: hurrengoa ›

en: author
eu: egilea

en: Published comments
eu: Argitaratutako iruzkinak

en: Apply
eu: Ezarri

en: Reply
eu: Erantzun

en: « first
eu: « lehenengoa

en: last »
eu: azkena »

en: Offset
eu: Desplazamendua

en: Posted in
eu: Noiz bidalia

en: Items per page
eu: Elementuak orriak

en: - All -
eu: - Dena -

en: Asc
eu: Goraka
