Manage comments on own content (1.0.0-beta1) - en to fi translation catalogue (26 entries)

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Content
fi: Sisältö

en: Author
fi: Tekijä

en: Subject
fi: Aihe

en: more
fi: lisää

en: Comments
fi: Kommentit

en: Action
fi: Toiminto

en: Reset
fi: Palauta

en: Name
fi: Nimi

en: Updated
fi: Päivitetty

en: All
fi: Kaikki

en: Published
fi: Julkaistu

en: Sort by
fi: Lajittele

en: ‹ previous
fi: ‹ edellinen

en: next ›
fi: seuraava ›

en: author
fi: kirjoittaja

en: Published comments
fi: Julkaistut kommentit

en: Apply
fi: Käytä

en: Reply
fi: Vastaa

en: « first
fi: « ensimmäinen

en: last »
fi: viimeinen »

en: Posted in
fi: Kirjoitus

en: Items per page
fi: Merkintöjä sivua kohti

en: - All -
fi: - Kaikki -

en: Master
fi: Isäntä

en: Author uid
fi: Kirjoittajan käyttäjä ID (uid)
