Manage comments on own content (1.0.0-beta1) - en to it translation catalogue (28 entries)

en: Operations
it: Operazioni

en: Content
it: Contenuto

en: Author
it: Autore

en: Subject
it: Oggetto

en: more
it: altro

en: Comments
it: Commenti

en: Action
it: Azione

en: Reset
it: Ripristina

en: Name
it: Nome

en: Updated
it: Aggiornato

en: All
it: Tutti

en: Published
it: Pubblicato

en: Desc
it: Disc

en: Sort by
it: Ordina per

en: ‹ previous
it: ‹ precedente

en: next ›
it: seguente ›

en: author
it: autore

en: Published comments
it: Commenti pubblicati

en: Apply
it: Applica

en: Reply
it: Rispondi

en: « first
it: « prima

en: last »
it: ultima »

en: Offset
it: Scostamento

en: Posted in
it: Inserito in

en: Items per page
it: Voci per pagina

en: - All -
it: - Tutto -

en: Master
it: Principale

en: Author uid
it: Identificativo uid dell'autore
