Manage comments on own content (1.0.0-beta1) - en to ja translation catalogue (31 entries)

en: Operations
ja: 操作

en: Content
ja: コンテンツ

en: Author
ja: 投稿者

en: Subject
ja: 件名

en: more
ja: 続き

en: Comments
ja: コメント

en: Action
ja: アクション

en: Reset
ja: リセット

en: Name
ja: 名前

en: Updated
ja: 更新

en: All
ja: すべて

en: Published
ja: 掲載

en: Desc
ja: 降順

en: Sort by
ja: 並び替え基準

en: ‹ previous
ja: ‹ 前へ

en: next ›
ja: 次へ ›

en: author
ja: 投稿者

en: Published comments
ja: 掲載中のコメント

en: Apply
ja: 適用

en: Reply
ja: 返信

en: « first
ja: « 最初へ

en: last »
ja: 最後 »

en: Offset
ja: オフセット

en: Posted in
ja: 投稿先

en: Items per page
ja: ページ毎の件数

en: - All -
ja: - 全て -

en: Asc
ja: 昇順

en: Master
ja: マスター

en: Author uid
ja: 投稿者 uid

en: Find and manage comments.
ja: コメントを見つけ管理します。

en: The approved comments listing.
ja: 承認されたコメントのリスト。
