Manage comments on own content (1.0.0-beta1) - en to mk translation catalogue (8 entries)

en: Content
mk: Содржина

en: Author
mk: Автор

en: Comments
mk: Коментари

en: ‹ previous
mk: ‹ претходно

en: Published comments
mk: Објавени коментари

en: « first
mk: « прв

en: last »
mk: последно »

en: - All -
mk: - Сите -
