Manage comments on own content (1.0.0-beta1) - en to ne translation catalogue (18 entries)

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Author
ne: लेखक

en: Subject
ne: विषय

en: more
ne: धेरै

en: Comments
ne: टिप्पणीहरू

en: Action
ne: कारवाही

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Name
ne: नाम

en: Updated
ne: अपडेट गरिएको

en: All
ne: सबै

en: Published
ne: प्रकाशित

en: Sort by
ne: क्रमबद्ध

en: ‹ previous
ne: ‹ अघिल्लो

en: next ›
ne: अर्को ›

en: Published comments
ne: प्रकाशित कमेन्टहरु

en: « first
ne: « पहिलो

en: last »
ne: अन्तिम »
