Manage comments on own content (1.0.0-beta1) - en to nn translation catalogue (21 entries)

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Content
nn: Innhald

en: Author
nn: Forfattar

en: Subject
nn: Emne

en: more
nn: meir

en: Comments
nn: Kommentarar

en: Reset
nn: Sett til standard

en: Name
nn: Namn

en: Updated
nn: Oppdatert

en: All
nn: Alle

en: Published
nn: Publisert

en: Sort by
nn: Sorter etter

en: ‹ previous
nn: < forrige

en: next ›
nn: neste >

en: Published comments
nn: Publiserte kommentarar

en: Apply
nn: Bruk

en: Reply
nn: Svar

en: « first
nn: « første

en: last »
nn: siste »

en: Posted in
nn: Skreve i

en: - All -
nn: - Alle -
