Manage comments on own content (1.0.0-beta1) - en to oc translation catalogue (27 entries)

en: Operations
oc: Accions

en: Content
oc: Contengut

en: Author
oc: Autor

en: Subject
oc: Objècte

en: more
oc: mai

en: Comments
oc: Comentaris

en: Action
oc: Accion

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: Name
oc: Nom

en: Updated
oc: Mes a jorn

en: All
oc: Tot

en: Published
oc: Publicat

en: Sort by
oc: Triar per

en: ‹ previous
oc: ‹ precedent

en: next ›
oc: seguent ›

en: author
oc: autor

en: Published comments
oc: Comentaris publicats

en: Apply
oc: Aplicar

en: Reply
oc: Respondre

en: « first
oc: « primièr

en: last »
oc: darrièr »

en: Offset
oc: Decalatge

en: Posted in
oc: Postat sus

en: Items per page
oc: Elements per pagina

en: - All -
oc: - Tot -

en: Master
oc: Maître

en: Author uid
oc: uid de l'autor
