Manage comments on own content (1.0.0-beta1) - en to sq translation catalogue (18 entries)

en: Operations
sq: Operacionet

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Author
sq: Autori

en: Subject
sq: Subjekti

en: more
sq: tjetër

en: Comments
sq: Komente

en: Action
sq: Veprimi

en: Reset
sq: Rifillo

en: Name
sq: Emri

en: All
sq: Të gjitha

en: Published
sq: Publikuar

en: ‹ previous
sq: ‹ paraardhëse

en: next ›
sq: në vazhdim ›

en: Published comments
sq: Komentet e publikuar

en: Reply
sq: Përgjigju

en: « first
sq: « e para

en: last »
sq: e fundit »

en: Posted in
sq: Dërguar në
