Manage comments on own content (1.0.0-beta3) - en to cs translation catalogue (29 entries)

en: Operations
cs: Operace

en: Content
cs: Obsah

en: Author
cs: Autor

en: Subject
cs: Předmět

en: more
cs: více

en: Comments
cs: Komentáře

en: Action
cs: Akce

en: Name
cs: Jméno

en: Updated
cs: Aktualizováno

en: All
cs: Vše

en: Published
cs: Zveřejněno

en: Desc
cs: Sestupně

en: Sort by
cs: Řadit dle

en: ‹ previous
cs: ‹ předchozí

en: next ›
cs: následující ›

en: author
cs: autor

en: Published comments
cs: Zveřejněné komentáře

en: Apply
cs: Použít

en: Reply
cs: Odpovědět

en: « first
cs: « první

en: last »
cs: poslední »

en: Offset
cs: Posun

en: Posted in
cs: Příspěvek

en: Items per page
cs: Položek na stránku

en: - All -
cs: - Vše -

en: Asc
cs: Vzestupně

en: Master
cs: Nadřízené

en: Author uid
cs: UID autora

en: Find and manage comments.
cs: Hledat a spravovat komentáře.
