Manage comments on own content (1.0.0-beta3) - en to tr translation catalogue (31 entries)

en: Operations
tr: İşlemler

en: Content
tr: İçerik

en: Author
tr: Yazar

en: Subject
tr: Konu

en: more
tr: daha fazla

en: Comments
tr: Yorumlar

en: Action
tr: Eylem

en: Reset
tr: Sıfırla

en: Name
tr: İsim

en: Updated
tr: Güncellenme

en: All
tr: Tümü

en: Published
tr: Yayında

en: Desc
tr: Azalan

en: Sort by
tr: Sıralama anahtarı

en: ‹ previous
tr: ‹ önceki

en: next ›
tr: sonraki ›

en: author
tr: yazar

en: Published comments
tr: Yayınlanmış yorumlar

en: Apply
tr: Uygula

en: Reply
tr: Yanıtla

en: « first
tr: « ilk

en: last »
tr: son »

en: Offset
tr: Başlangıç değeri

en: Posted in
tr: İlgili konu

en: Items per page
tr: Sayfa başına öğe sayısı

en: - All -
tr: - Tümü -

en: Asc
tr: Artan

en: Master
tr: Ana (master)

en: Author uid
tr: Yazarın uid

en: Find and manage comments.
tr: Yorumları bulun ve yönetin.

en: The approved comments listing.
tr: Onaylanmış yorumlar listesi.
