Manage comments on own content (1.0.0-beta3) - en to uk translation catalogue (31 entries)

en: Operations
uk: Операції

en: Content
uk: Вміст

en: Author
uk: Автор

en: Subject
uk: Тема

en: more
uk: ще

en: Comments
uk: Коментарі

en: Action
uk: Дія

en: Reset
uk: Скинути

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Updated
uk: Оновлено

en: All
uk: Все

en: Published
uk: Опубліковано

en: Desc
uk: Спад

en: Sort by
uk: Впорядкувати за

en: ‹ previous
uk: ‹ попередня

en: next ›
uk: наступна ›

en: author
uk: автор

en: Published comments
uk: Опубліковані коментарі

en: Apply
uk: Застосувати

en: Reply
uk: Відповісти

en: « first
uk: « перша

en: last »
uk: остання »

en: Offset
uk: Зміщення

en: Posted in
uk: Опубліковане

en: Items per page
uk: Елементів на сторінку

en: - All -
uk: - Усе -

en: Asc
uk: Зрост

en: Master
uk: Головне

en: Author uid
uk: Uid автора

en: Find and manage comments.
uk: Пошук коментарів та керування ними.

en: The approved comments listing.
uk: Список затверджених коментарів.
