Manage display (2.0.0-alpha1) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Tag
ar: وسم

en: - None -
ar: - لا شيء -

en: Submitted
ar: تم الإرسال

en: Fields
ar: الحقول
