Manage display (3.0.0-alpha2) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Tag
ca: Etiqueta

en: - None -
ca: - Cap -

en: Submitted
ca: Tramès

en: Fields
ca: Camps

en: Permalink
ca: Enllaç permanent

en: Submitted by @author_name on @date
ca: Enviat per @author_name el @date
