Manage display (3.0.0-rc1) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Tag
lt: Žymė

en: - None -
lt: - Joks -

en: Submitted
lt: Pateikta

en: Fields
lt: Laukeliai

en: Permalink
lt: Tiesioginė nuoroda

en: Submitted by @author_name on @date
lt: Paskelbė @author_name - @date
