Manage display (3.0.1) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Tag
fi: Tagi

en: - None -
fi: - Ei mikään -

en: Submitted
fi: Lisätty

en: Fields
fi: Kentät

en: Permalink
fi: Ikilinkki

en: Submitted by @author_name on @date
fi: Lähettänyt @author_name @date
