Manage display (3.0.1) - en to he translation catalogue (7 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Tag
he: תגית

en: - None -
he: - ללא -

en: Submitted
he: נשלח

en: Fields
he: שדות

en: Permalink
he: קישור קבוע

en: Submitted by @author_name on @date
he: נכתב ע"י @author_name ב@date
