Manage display (3.0.1) - en to it translation catalogue (7 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Tag
it: Etichetta

en: - None -
it: - Nessuno -

en: Submitted
it: Inserito

en: Fields
it: Campi

en: Permalink
it: Collegamento permanente

en: Submitted by @author_name on @date
it: Inviato da @author_name il @date
