Manage display (3.0.1) - en to nl translation catalogue (7 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Tag
nl: Label

en: - None -
nl: - Geen -

en: Submitted
nl: Ingediend

en: Fields
nl: Velden

en: Manage Display
nl: Weergave beheren

en: Submitted by @author_name on @date
nl: Ingediend door @author_name op @date
