Manage display (3.0.1) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Tag
fa: برچسب

en: - None -
fa: - هیچکدام -

en: Fields
fa: میدانها

en: Permalink
fa: واصلی ثابت

en: Submitted by @author_name on @date
fa: تقدیم شده توسط  @author_name در @date
