Manage display (3.0.1) - en to pt translation catalogue (5 entries)

en: Title
pt: Título

en: Tag
pt: Etiqueta

en: - None -
pt: - Nenhum -

en: Fields
pt: Campos

en: Permalink
pt: Ligação permanente
