Manage State (1.0.0-rc1) - en to be translation catalogue (12 entries)

en: Delete
be: Выдаліць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Value
be: Значэнне

en: Development
be: Распрацоўка

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Overview
be: Агляд

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Search
be: Пошук

en: Name
be: Імя

en: Save
be: Захаваць

en: Add
be: Дадаць

en: Plain
be: Звычайны
