Manage State (1.0.0-rc1) - en to is translation catalogue (11 entries)

en: Delete
is: Eyða

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Value
is: Gildi

en: Development
is: Þróun

en: Cancel
is: Hætta við

en: Overview
is: Yfirlit

en: Edit
is: Breyta

en: Search
is: Leit

en: Name
is: Nafn

en: Save
is: Vista

en: Add
is: Bæta við
