Manage State (1.0.0-rc1) - en to ug translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Value
ug: پارامېتىرى

en: Development
ug: پروگرامما تۈزۈش

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Overview
ug: قىسقىچە ئەھۋالى

en: Name
ug: ئىسىم

en: Add
ug: قوشۇش

en: Plain
ug: ئاددى
