Manage State (1.0.0) - en to ja translation catalogue (13 entries)

en: Delete
ja: 削除

en: Operations
ja: 操作

en: Value
ja: 値

en: Development
ja: 開発

en: Cancel
ja: キャンセル

en: Overview
ja: 概観

en: Edit
ja: 編集

en: Search
ja: 検索

en: Name
ja: 名前

en: Save
ja: 保存

en: Add
ja: 追加

en: Plain
ja: プレーン

en: Invalid input: %error
ja: 無効な入力: ％error
