Manage State (1.0.0) - en to mr translation catalogue (9 entries)

en: Delete
mr: मिटवा

en: Operations
mr: कृती

en: Value
mr: किंमत

en: Cancel
mr: रद्द

en: Edit
mr: संपादन

en: Search
mr: शोध

en: Name
mr: नाव

en: Save
mr: संरक्षीत

en: Add
mr: समाविष्ट करा
