Manage State (1.0.0) - en to sl translation catalogue (11 entries)

en: Delete
sl: Izbriši

en: Operations
sl: Operacije

en: Value
sl: Vrednost

en: Development
sl: Razvoj

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Overview
sl: Pregled

en: Edit
sl: Uredi

en: Search
sl: Išči

en: Name
sl: Ime

en: Save
sl: Shrani

en: Add
sl: Dodaj
