Manage State (1.0.1) - en to hi translation catalogue (12 entries)

en: Delete
hi: मिटायें

en: Operations
hi: कार्यवाही

en: Value
hi: मान

en: Development
hi: उद्विकास

en: Cancel
hi: रद्द करें

en: Overview
hi: समीक्षा

en: Edit
hi: संपादित करें

en: Search
hi: खोज

en: Name
hi: नाम

en: Save
hi: संरक्षित करें

en: Add
hi: जोड़ें

en: Plain
hi: सादा
