Manage State (1.0.1) - en to hr translation catalogue (12 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Operations
hr: Operacije

en: Value
hr: Vrijednost

en: Development
hr: Razvoj

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Overview
hr: Pregled

en: Edit
hr: Uredi

en: Search
hr: Pretraga

en: Name
hr: Naziv

en: Save
hr: Spremi

en: Add
hr: Dodaj

en: Plain
hr: Obični
