Manage State (1.0.1) - en to ru translation catalogue (15 entries)

en: Delete
ru: Удалить

en: Operations
ru: Операции

en: Value
ru: Значение

en: Development
ru: Разработка

en: Cancel
ru: Отмена

en: Overview
ru: Обзор

en: Edit
ru: Редактировать

en: Search
ru: Поиск

en: Name
ru: Название

en: Save
ru: Сохранить

en: Add
ru: Добавить

en: Plain
ru: Простой

en: New value
ru: Новое значение

en: Delete All
ru: Удалить все

en: Transport type
ru: Тип транспорта
