Manage State (1.0.2) - en to cs translation catalogue (12 entries)

en: Delete
cs: Smazat

en: Operations
cs: Operace

en: Value
cs: Hodnota

en: Development
cs: Vývoj

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Overview
cs: Přehled

en: Edit
cs: Upravit

en: Search
cs: Hledat

en: Name
cs: Jméno

en: Save
cs: Uložit

en: Add
cs: Přidat

en: Plain
cs: Obyčejný
