Manage State (1.0.2) - en to ml translation catalogue (11 entries)

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Operations
ml: പ്രവര്‍ത്തനങ്ങള്‍

en: Value
ml: മൂല്യം

en: Development
ml: വികസനം

en: Cancel
ml: റദ്ദാക്കുക

en: Overview
ml: അവലോകനം

en: Edit
ml: തിരുത്തുക

en: Search
ml: തിരയൂ

en: Name
ml: പേര്

en: Save
ml: സൂക്ഷിച്ചുവെക്കുക

en: Add
ml: ചേർക്കാൻ
