Manage State (1.0.2) - en to eu translation catalogue (11 entries)

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Value
eu: Balioa

en: Development
eu: Garapena

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Overview
eu: Ikuspegi orokorra

en: Edit
eu: Editatu

en: Search
eu: Bilatu

en: Name
eu: Izena

en: Save
eu: Gorde

en: Add
eu: Gehitu
