Manage State (1.0.2) - en to os translation catalogue (10 entries)

en: Delete
os: Аппар

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Development
os: Райрæзт

en: Cancel
os: Аппар

en: Overview
os: Афæлгæст

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Search
os: Агуырд

en: Name
os: Ном

en: Save
os: Ныффысс

en: Add
os: Бафтау
