Manage State (2.0.0) - en to ast translation catalogue (11 entries)

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Operations
ast: Operaciones

en: Value
ast: Valor

en: Development
ast: Desendolcu

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Overview
ast: Vista xeneral

en: Edit
ast: Editar

en: Search
ast: Guetar

en: Name
ast: Nome

en: Save
ast: Guardar

en: Add
ast: Amestar
