Manage State (2.0.0) - en to az translation catalogue (12 entries)

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Value
az: Qiymət

en: Development
az: Develop

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Overview
az: Ümumi baxış

en: Edit
az: Dəyiş

en: Search
az: Axtarış

en: Name
az: Ad

en: Save
az: Saxla

en: Add
az: Əlavə et

en: Plain
az: Düz
