Manage State (2.0.0) - en to bg translation catalogue (11 entries)

en: Delete
bg: Изтриване

en: Operations
bg: Действия

en: Value
bg: Стойност

en: Development
bg: Разработка

en: Cancel
bg: Отмени

en: Overview
bg: Обзор

en: Edit
bg: Редактирай

en: Search
bg: Търси

en: Name
bg: Име

en: Save
bg: Запази

en: Add
bg: Добави
