Manage State (2.0.0) - en to bo translation catalogue (11 entries)

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Value
bo: ཐོབ་གྲངས

en: Development
bo: གསར་སྤེལ

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Overview
bo: མདོར་བསྡུས

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Search
bo: འཚོལ

en: Name
bo: མིང

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Add
bo: ཁ་སྣོན
