Manage State (2.0.0) - en to cy translation catalogue (11 entries)

en: Delete
cy: Dileu

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: Value
cy: Gwerth

en: Cancel
cy: Diddymu

en: Overview
cy: Arolwg

en: Edit
cy: Golygu

en: Search
cy: Chwilio

en: Name
cy: Enw

en: Save
cy: Cadw

en: Add
cy: Ychwanegu

en: Plain
cy: Plaen
