Manage State (2.0.0) - en to fa translation catalogue (12 entries)

en: Delete
fa: حذف

en: Operations
fa: عملیات

en: Value
fa: مقدار

en: Development
fa: توسعه

en: Cancel
fa: لغو

en: Overview
fa: مرورکلی

en: Edit
fa: ویرایش

en: Search
fa: جستجو

en: Name
fa: نام

en: Save
fa: ذخیره

en: Add
fa: افزودن

en: Plain
fa: ساده
