Manage State (2.0.0) - en to he translation catalogue (13 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Value
he: ערך

en: Development
he: פיתוח

en: Cancel
he: ביטול

en: Overview
he: סקירה

en: Edit
he: עריכה

en: Search
he: חיפוש

en: Name
he: שם

en: Save
he: שמירה

en: Add
he: הוספה

en: Plain
he: פשוט

en: New value
he: ערך חדש
