Manage State (2.0.0) - en to mn translation catalogue (11 entries)

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Value
mn: Утга

en: Development
mn: Хөгжүүлэлт

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Overview
mn: Ерөнхий агуулга

en: Edit
mn: Засварлах

en: Search
mn: Хайх

en: Name
mn: Нэр

en: Save
mn: Хадгалах

en: Add
mn: Нэмэх
