Manage State (2.0.0) - en to ms translation catalogue (11 entries)

en: Delete
ms: Padam

en: Operations
ms: Operasi-operasi

en: Value
ms: Nilai

en: Development
ms: Pembangunan

en: Cancel
ms: Batal

en: Overview
ms: Gambaran keseluruhan

en: Edit
ms: Sunting

en: Search
ms: Carian

en: Name
ms: Nama

en: Save
ms: Simpan

en: Add
ms: Tambah
