Manage State (2.0.0) - en to nl translation catalogue (15 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Value
nl: Waarde

en: Development
nl: Ontwikkeling

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Overview
nl: Overzicht

en: Edit
nl: Bewerken

en: Search
nl: Zoeken

en: Name
nl: Naam

en: Save
nl: Opslaan

en: Add
nl: Toevoegen

en: Plain
nl: Plat

en: New value
nl: Nieuwe waarde

en: Delete All
nl: Alles verwijderen

en: Transport type
nl: Transporttype
