Manage State (2.0.0) - en to ta translation catalogue (11 entries)

en: Delete
ta: அழி

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Value
ta: மதிப்பு

en: Development
ta: உருவாக்கம்

en: Cancel
ta: விலகு

en: Overview
ta: மேற்பார்வை

en: Edit
ta: மாற்று

en: Search
ta: தேடல்

en: Name
ta: பெயர்

en: Save
ta: சேமி

en: Add
ta: சேர்
