Manage State (2.0.0) - en to el translation catalogue (12 entries)

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Value
el: Αξία

en: Development
el: Ανάπτυξη

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Overview
el: Επισκόπηση

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Search
el: Αναζήτηση

en: Name
el: Όνομα

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Add
el: Προσθήκη

en: Plain
el: Απλό
