Manage State (2.0.0) - en to ur translation catalogue (11 entries)

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Operations
ur: معاملات

en: Value
ur: قیمت

en: Development
ur: ڈویلپمنٹ

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: Overview
ur: جائزہ

en: Edit
ur: تدوین

en: Search
ur: تلاش

en: Name
ur: نام

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: Add
ur: شامل کریں
