Management Theme (8.x-1.10) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Home
ka: მთავარი

en: Description
ka: აღწერა

en: Download
ka: გადმოტვირთვა

en: None
ka: არცერთი

en: Name
ka: სახელი
