Management Theme (8.x-1.10) - en to my translation catalogue (6 entries)

en: Home
my: မူလနေရာ

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Download
my: ဆွဲချရယူရန်

en: Release notes
my: ထုတ်ပြန်ချက် မှတ်စုများ

en: None
my: တစ်ခုမှ မဟုတ်

en: Name
my: အမည်
