Management Theme (8.x-1.10) - en to sr translation catalogue (5 entries)

en: Home
sr: Почетна

en: Description
sr: Опис

en: Name
sr: Име

en: Machine name:
sr: Машинско име:

en: Submitted by @author_name on @date
sr: Поднео @author_name на дан @date
